Hakkımızda

Turgutlu Padişahlar Mehter Takımı

Padişahlar Mehter Takımı

Milletçe benimsediğimiz, yaşayıp yaşattığımız milli ve manevi değerlerimiz vardır. Bu değerlerimizden birisi de ŞANLI MEHTERANIMIZDIR.

Mehter; Osmanlı Yeniçeri Askeri Bandosu dünyanın en eski askeri bando gruplarındandır. Farsça mihter kelimesinden türemiştir. Bu kelimenin ulu, şanlı ve hür gibi anlamları vardır. Mehter'de üç önemli sembol yer alır. OCAK - SANCAK - ZAFER.

Şanlı Tarihimizin yaşanmasına ve yaşatılmasına vesile olan mehteranlar günümüzde sünnet, düğün, dükkan ve mağaza açılış, asker uğurlama, misafir alma, gelin alma, ramazan etkinlikleri, okul programları, festival vb. gibi organizasyonlarda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Manisa, İzmir, Uşak, Denizli, Kütahya, Balıkesir, Aydın, Muğla,Çanakkale ... Ege Bölgesi başta olmak üzere Tüm Türkiye'de mehter takımı kiralama ihtiyaçlarını karşılamak için TURGUTLU PADİŞAHLAR MEHTER TAKIMI uygun fiyatlarla sizlerin hizmetinizde.

Osmanlıdan Günümüze Gelen Mehter Marşlarını Coşkuyla, Aşkla Ve Muhabbetle Sizler İçin Seslendiriyoruz.

Dünyanın En Eski Askeri Bandosu olan Mehter Takımının tüm gönüllere girmesi adına Mehter Marşlarını Aslına Uygun Bir Şekilde İcra Etmekteyiz. Sizlerde Mehter Takımının bu muhteşem coşkusunun dışında kalmayın; Düğün Organizasyonu, Sünnet Düğünü, Açılış Organizasyonu, Asker Uğurlama ve Ramazan Etkinlikleri gibi özel günlerinizde Turgutlu Padişahlar Mehter Takımı hizmetinizde.

Mehter Takımı Kiralama Fiyatlarımız İçin Bizi Arayabilir veya Whatsapp hattımızdan direkt mesaj yazabilirsiniz.

Manisa, İzmir, Uşak, Denizli, Kütahya, Balıkesir, Aydın, Muğla,Çanakkale ... Ege Bölgesin'de düğün, sünnet, açılış, asker uğurlama ekinliklerinde uygun fiyatlarla Turgutlu Mehter Takımı Kiralama Hizmeti ...

HİZMET

İletişim Bilgileri

  • Adres

    İstiklal Mahallesi Ülkü Sokak 45400 Turgutlu/Manisa

  • Email

    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  • Telefon

    +90 538 402 82 86

İletişim Formu

  Posta Gönderilemedi   E-postanız gönderilmiştir.
Üst