Turgutlu Mehter Kiralama

07 Şubat 2018
Turgutlu Mehter Kiralama

Coşkusuz olmaz değil mi? Hele ki "Haydi Ya Allah!" dendikten sonra o gelen gümbür gümbür ses, geçmişimizin gücünü hissetmek ve bir Osmanlı havasında organizasyon yaşamak, misafirlerinize duyurmak için mehteran takımını gümbür gümbür getiriyoruz.

Turgutlu Mehter Kiralama Fiyatları

Düğün Organizasyonu, sünnet organizasyonu, açılış organizasyonu, asker uğurlama, konser ve özel günlerinizde Turgutlu Mehter Kiralama hizmetimizden fiyat almadan karar vermeyin Padişahlar Mehter Takımı fiyatlarını öğrenmek için Whatsapp hattımızla direkt irtibata geçebilir veya Online iletişim formumuzu doldurmanız yeterlidir.

Whatsapp 0538 402 8286 İletişim Formu

Mehter Takımı Osmanlı Devleti’nden alışılagelmiş bir gelenektir.

Mehter Takımı günümüzde Düğünlerde, Kına Gecelerinde, Açılışlarda, Kutlamalarda, Asker Uğurlama ve daha birçok alanda vazgeçilmez adetlerimizden birisidir. Padişahlar Mehter Takımı ile geçmişe yolculuk yapacak Mehter Marşları ile misafirlerinize unutulmaz anlar yaşatacaksınız.

Savaşta askerin cesaretini arttırıp düşmana korku vermek, barışta askeri ruhu canlı tutmak amacıyla kurulan askeri mızıka teşkilatına Mehteran, Mehter Bölüğü denir.

Mehteran takımının birbirinden güzel ve etkileyici birçok marşı ve besteleri bulunmaktadır.

Geçmişten geleceğe köprü olan Mehter Takımı muhteşem coşkusunu sizlerde yaşayın diye Turgutlu Padişahlar Mehter Takımımız organizasyonlarınız da muhteşem gösteriler sunuyor.

Mehter Takımı ekibimiz, Misafirlerinize coşkuyu en üst seviyeye taşımakta ve Milli değerlerimize, milli kimliğimize uygun gösteriler sunmaktadır.

Mehteran takımı Çalgıları kös, davul, çevgen,gelen zil, zurna, trompet Zırh, sancak, Mehterbaşı ve Nakkaredir. mehter takımında ki enstrümanlar ve kişi sayısı arttırılarak hem görsel açıdan hem müzik kalitesi açısından çok daha iyi programlar yapılabilmektedir.

Padişahlar Mehter Takımı olarak Düğün Organizasyonlarınızda, Sünnet düğünlerinde, Mehteran Takımı Açılış Organizasyonu, Mehter Takımı konser organizasyonu, Mehter Takımı asker uğurlama, Mehter Takımı gelin alma, mehter takımı kına gecesi, nişan mehter takımı kiralama hizmetleri vermekteyiz.

Turgutlu Mehter Kiralama hizmeti için kaç kişilik Mehter Takımı istediğinizi belirleyin ve Fiyat Alın. Sadece Manisa / Turgutlu içi değil, Turgutlu dışında, Manisa ve ilçeleri Mehter Takımı Kiralama, İzmir ve İlçeleri Mehter Takımı Kiralama, Aydın ve ilçeleri Mehter Takımı Kiralama, Muğla ve ilçeleri Mehter Takımı Kiralama, Denizli veilçeleri Mehter Takımı Kiralama, Çanakkale ve ilçeleri Mehter Takımı Kiralama, Uşak ve ilçeleri Mehter Takımı Kiralama, Kütahya ve ilçeleri Mehter Takımı Kiralama hizmetlerimiz mevcuttur.

Manisa, İzmir, Uşak, Denizli, Kütahya, Balıkesir, Aydın, Muğla,Çanakkale ... Ege Bölgesin'de düğün, sünnet, açılış, asker uğurlama ekinliklerinde uygun fiyatlarla Turgutlu Mehter Takımı Kiralama Hizmeti ...

HİZMET

İletişim Bilgileri

  • Adres

    İstiklal Mahallesi Ülkü Sokak 45400 Turgutlu/Manisa

  • Email

    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  • Telefon

    +90 538 402 82 86

İletişim Formu

  Posta Gönderilemedi   E-postanız gönderilmiştir.
Üst