Sünnet Organizasyonu Mehter Takımı

30 Ocak 2018
Sünnet Düğünü Mehter Takımı Kiralama

Çocuklarınız için harika bir sünnet töreni hayal ediyor olmanız elbette kabul edilecek bir durum. Her anne ve baba için o sünnet düğünü unutulmaz bir anı olarak kalacak ve dolayısı ile de yapılmak istenecektir. Sünnet düğünlerinizi Mehter Organizasyonu ile unutulmaz kılabilirsiniz.

Misafirlerinizi hayran bırakacak, dillere destan bir Sünnet Düğünü için en etkileyici atmosferi sizlere sağlayacak; Padişahlar Mehter Takımı konusunda profesyonel ekibi ile Sünnet Düğünü Organizasyonlarınızda hizmetinizdedir.

Sünnet merasiminizi uzun yıllar boyu unutulmayacak bir anı olarak dillerinizden düşüremeyeceğiniz görsel şölene hazırsanız. Sünnet Organizasyonu için Mehter Takımı Kiralama hizmetlerimiz hakkında hemen şimdi bilgi alabilirsiniz. Sünnet Organizasyonu Mehter Takımı Kiralama Hizmeti fiyatlarını öğrenmek için Whatsapp hattımızla direkt irtibata geçebilir veya Online iletişim formumuzu doldurarak iletişim bilgilerinizi bırakmanız yeterlidir.

Whatsapp 0538 402 8286 İletişim Formu

Sünnet düğünü organizasyonları, hem erkekliğe ilk adımı atacak çocuğumuz hem de bizler için son derece önemli ve daima güzellikler ile hatırlanacak bir etkinliktir.

Sünnet Düğünü Nedir ?

Sünnet Düğünü Erkek çocukların sünet olmalarında yapılan merasim. Sünnet, erkek çocukların tenasül organının ucundaki deri kılıfın kesilmesi (işlemi)dir. Arapçada hıtan denilir. İslamiyette erkek çocukların sünnet edilmesi dini bir vazifedir. İslamiyetin şiarıdır. Yani Müslüman olmanın alametlerinden işaretlerinden sayılmıştır.

Müslüman ülkelerinde bütün erkek çocuklar, ergenlik çağına gelmeden önce bir düğün havası içinde sünnet olurlar. Bu bakımdan sünnet olmaya halk arasında yaygın olarak Sünnet düğünü denir.

Sünnet Düğününüzde; Turgutlu Padişahlar Mehter Takımı Gösterileriyle Çocuğunuza ve Misafirlerinize unutulmaz anlar yaşatabilir; Ortamın havasını bir anda değiştirebilir ve uzun yıllar konuşulacak hafızalarınızda yer edecek Sünnet Düğünü gerçekleştirebilirsiniz.

Manisa, İzmir, Uşak, Denizli, Kütahya, Balıkesir, Aydın, Muğla,Çanakkale ... Ege Bölgesin'de düğün, sünnet, açılış, asker uğurlama ekinliklerinde uygun fiyatlarla Turgutlu Mehter Takımı Kiralama Hizmeti ...

HİZMET

İletişim Bilgileri

  • Adres

    İstiklal Mahallesi Ülkü Sokak 45400 Turgutlu/Manisa

  • Email

    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  • Telefon

    +90 538 402 82 86

İletişim Formu

  Posta Gönderilemedi   E-postanız gönderilmiştir.
Üst